Dodacie podmienky

 

Objednávky je možné uskutočniť aj bez registrácie.

Všetka e-mailová komunikácia je zaznamenávaná. Každý užívateľ má možnosť sledovať komunikáciu k jednotlivým objednávkam v záložke môj účet.

 

Doba doručenia od uskutočnenia objednávky

Tovar dostupný skladom odosielame najneskôr nasledujúci deň po prijatí Vašej objednávky a je spravidla dodávaný do 6 pracovných dní prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Tovar, ktorý nie je v čase objednania dostupný skladom dodáme spravidla do 14 dní od objednania zákazníkom v závislosti od dostupnosti tovaru u výrobcu. V prípade, že tovar nie je možné dodať do lehoty 14 dní, bude Vám táto skutočnosť bezodkladne oznámená , aby sme dohodli ďalší postup.

 

Storno objednávky

Ak vykonáte storno objednávky do 12 hodín, považujeme objednávku za zrušenú. Storno môžete poslať e-mailom na info@filii.sk. Pri zrušení objednávky je nutné uviesť Vaše meno, e-mail a číslo objednávky.

 

Druhy dopravy

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je nad 49,99 € ZDARMA v rámci Slovenskej republiky !

Pri objednávke do 49,99 € je účtované poštovné vrátane dobierky takto:

  • Slovenská pošta a.s. 3,90 €
  • DPD – kuriér 3,90 €
Pri objednávke do Českej republiky je účtované poštovné 5,90 € cez DPD – kuriér.
 
 

Záruka

Ak predsa len nebudete s tovarom spokojní môžete využiť našu Garanciu Filii, ktorá ďaleko presahuje podmienky ukladané zákonom a ktorou sa snažíme urobiť všetko pre Vás našich spokojných zákazníkov.

Záručná doba začína plynúť dátumom uvedenom na doklade o kúpe tovaru / daňovom doklade / a trvá 24 mesiacov od prevzatia tovaru. Všetky podmienky reklamácie sú obsiahnuté v Reklamačnom poriadku, ktorý je súčasťou Obchodných podmienok.

Všetky informácie a podmienky o doprave a záruke, sú obsiahnuté Obchodných podmienkach.

Späť do obchodu