Dodacie podmienky

 

Objednávky je možné uskutočniť aj bez registrácie.

Všetka e-mailová komunikácia je zaznamenávaná. Každý užívateľ má možnosť sledovať komunikáciu k jednotlivým objednávkam v záložke môj účet.

 

Doba doručenia od uskutočnenia objednávky

Tovar dostupný skladom odosielame najneskôr nasledujúci deň po prijatí Vašej objednávky a je spravidla dodávaný do 6 pracovných dní prostredníctvom prepravnej spoločnosti. Tovar, ktorý nie je v čase objednania dostupný skladom dodáme spravidla do 14 dní od objednania zákazníkom v závislosti od dostupnosti tovaru u výrobcu. V prípade, že tovar nie je možné dodať do lehoty 14 dní, bude Vám táto skutočnosť bezodkladne oznámená , aby sme dohodli ďalší postup.

 

Storno objednávky

Ak vykonáte storno objednávky do 12 hodín, považujeme objednávku za zrušenú. Storno môžete poslať e-mailom na info@filii.sk. Pri zrušení objednávky je nutné uviesť Vaše meno, e-mail a číslo objednávky.

 

Druhy dopravy

Poštovné, ak nebude uvedené inak, je nad 49,99 € ZDARMA v rámci Slovenskej republiky !

Pri objednávke do 49,99 € je účtované poštovné vrátane dobierky takto:

  • Slovenská pošta a.s. 3,50 €
  • DPD – kuriér 3,90 €
Pri objednávke do Českej republiky je účtované poštovné 5,90 € cez DPD – kuriér.
 
 

Záruka

Ak predsa len nebudete s tovarom spokojní môžete využiť našu Garanciu Filii, ktorá ďaleko presahuje podmienky ukladané zákonom a ktorou sa snažíme urobiť všetko pre Vás našich spokojných zákazníkov.

Záručná doba začína plynúť dátumom uvedenom na doklade o kúpe tovaru / daňovom doklade / a trvá 24 mesiacov od prevzatia tovaru. Všetky podmienky reklamácie sú obsiahnuté v Reklamačnom poriadku, ktorý je súčasťou Obchodných podmienok.

Všetky informácie a podmienky o doprave a záruke, sú obsiahnuté Obchodných podmienkach.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie