Garancia Filii​

Logo-transparent-300

 

Naše výrobky spájame s tými najkvalitnejšími službami pre našich zákazníkov, aby sme Vám mohli garantovať tú najvyššiu úroveň servisu.

V súvislosti so spoľahlivým doručením zásielok pre našich zákazníkov spolupracujeme len s renomovanými spoločnosťami, ako sú Slovenská pošta a.s. a kuriérske služby spoločnosti DPD. Naši prepravní partneri doručia tovar priamo k vám domov. Pri doručení Slovenkou poštou, v prípade potreby zostane zásielka uložená na pobočke Slovenskej pošty a.s. a Vy až do okamihu doručenia (vyzdvihnutia doporučenej zásielky ) za tovar neplatíte. Ak predsa len nebudete s tovarom spokojní môžete využiť našu Garanciu Filii, ktorá ďaleko presahuje podmienky ukladané zákonom a ktorou sa snažíme urobiť všetko pre Vás našich spokojných zákazníkov.

Naša Garancia Filii ponúka možnosť vrátenia nepoužitého tovaru aj po zákonom stanovenej lehote, a to až do 30 dní. Tovar však musí byť v originálnom obale, nepoužívaný a kompletný a my Vám vrátime Vaše peniaze späť.

Kompletné podmienky našej Garancie Filii, obsahujú Všeobecné obchodné podmienky.

Naše zákaznícke centrum Vás bude ochotne v priebehu celého nákupného procesu podporovať, kedykoľvek a akokoľvek to budete potrebovať. Prosím, neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Váš Filii tím

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie