Garancia Filii​

Logo-transparent-300

 

Naše výrobky spájame s tými najkvalitnejšími službami pre našich zákazníkov, aby sme Vám mohli garantovať tú najvyššiu úroveň servisu.

V súvislosti so spoľahlivým doručením zásielok pre našich zákazníkov spolupracujeme len s renomovanými spoločnosťami, ako sú Slovenská pošta a.s. a kuriérske služby spoločnosti DPD. Naši prepravní partneri doručia tovar priamo k vám domov. Pri doručení Slovenkou poštou, v prípade potreby zostane zásielka uložená na pobočke Slovenskej pošty a.s. a Vy až do okamihu doručenia (vyzdvihnutia doporučenej zásielky ) za tovar neplatíte. Ak predsa len nebudete s tovarom spokojní môžete využiť našu Garanciu Filii, ktorá ďaleko presahuje podmienky ukladané zákonom a ktorou sa snažíme urobiť všetko pre Vás našich spokojných zákazníkov.

Naša Garancia Filii ponúka možnosť vrátenia nepoužitého tovaru aj po zákonom stanovenej lehote, a to až do 30 dní. Tovar však musí byť v originálnom obale, nepoužívaný a kompletný a my Vám vrátime Vaše peniaze späť.

Kompletné podmienky našej Garancie Filii, obsahujú Všeobecné obchodné podmienky.

Naše zákaznícke centrum Vás bude ochotne v priebehu celého nákupného procesu podporovať, kedykoľvek a akokoľvek to budete potrebovať. Prosím, neváhajte nás kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Váš Filii tím

Späť do obchodu